19:42 18.09.2018

Глава служби внутрішньої розвідки ФРН Маасен пішов з посади через скандал

2 хв читати
Глава служби внутрішньої розвідки ФРН Маасен пішов з посади через скандал

Глава Федеральної служби захисту конституції ФРН Ганс-Георг Маасен залишає пост і буде переведений на інше місце роботи, говориться в заяві уряду Німеччини.

"Федеральна служба захисту конституції отримає нового керівника. Пан Маасен у майбутньому займе місце статс-секретаря в МВС. Міністр внутрішніх справ Хорст Зеехофер цінує його компетентність у питаннях громадської безпеки, в той же час пан Маасен в міністерстві не буде займатися наглядом за Федеральною службою захисту конституції ", - сказано в повідомленні прес-служби уряду, що надійшло в "Інтерфакс".

Повідомляється, що таке рішення було прийнято лідерами коаліційного уряду на засіданні під керівництвом канцлера Ангели Меркель.

Маасен раніше став об'єктом критики, оскільки засумнівався в достовірності відеозаписів з Хемніца, на яких були зображені вуличні переслідування людей із зовнішністю мігрантів. Меркель вважає, що він не повинен був робити подібних заяв і таким чином "втручатися в політику".

У Хемніці на сході ФРН 26 серпня був убитий 35-річний столяр Даніель Хілліг. Після повідомлення про те, що підозрювані є мігрантами, в інтернеті були поширені відеозаписи того, як людей південної зовнішності переслідують агресивно налаштовані громадяни.

Містом прокотилися хвилювання, у вуличних акціях брали участь праві угруповання і окремі громадяни, незадоволені міграційною політикою влади, а також ліві організації. Крім того, в Хемніці відбулися акції протесту і мітинги проти ксенофобії та ненависті до мігрантів. Під час вуличних акцій сталися заворушення і сутички з журналістами.

Ситуація отримала великий суспільний резонанс.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА