Інтерфакс-Україна
21:01 18.09.2018

Три людини, зокрема дитина, захворіли на ботулізм на Донеччині

1 хв читати
Три людини, зокрема дитина, захворіли на ботулізм на Донеччині

У Донецькій області троє місцевих жителів - двоє дорослих і дитина - захворіли на ботулізм, повідомляє департамент охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації (ОДА) у вівторок.

"У Донецькій області зареєстровано ще три випадки ботулізму: двоє дорослих, одна дитина. Обоє дорослих перебувають у реанімаційних відділеннях, сироватки введено, стан важкий", - йдеться в інформації.

У департаменті охорони здоров'я ОДА нагадали, що ботулізм є однією з найважчих інфекційних хвороб, яка може призвести до летального кінця.

"Ботулізм - це харчове отруєння, яке може призвести до тяжких наслідків, викликане паличкою Clostridium botulinum та її токсином, міститься в консервах, які були неправильно приготовлені або неправильно зберігалися. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їхніх органолептичних властивостей. Вегетативні форми і спори виявляють у кишечнику різних домашніх й особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб", - йдеться в повідомленні.

Раніше в МОЗ України повідомляли, що в період від початку 2018 року по 11 вересня в країні було зареєстровано 80 випадків ботулізму, внаслідок яких постраждали 93 людини, вісім із них померли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній процес у Сумській громаді буде дистанційним до 1 лютого

Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА