Інтерфакс-Україна
21:25 19.09.2018

Неявка директора НАБУ на засідання антикорупційного комітету є неповагою до Ради

1 хв читати
Неявка директора НАБУ на засідання антикорупційного комітету є неповагою до Ради

Народний депутат України фракції партії "Блок Петра Порошенка" Ігор Артюшенко розцінює неявку директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника на засідання комітету з питань протидії та запобігання корупції Верховної Ради, як неповагу до законодавчого органу країни, повідомляє прес-служба партії "БПП Солідарність".

"Позиція Ситника - боягузтво або повна неповага до вищого законодавчого органу. Я не можу думати, що він боягуз, оскільки він глава дуже потужного правоохоронного органу, на якому дуже велика відповідальність за боротьбу з корупцією. Тоді у мене інша версія, що він ні за що має діяльність вищого законодавчого органу, який голосує за бюджет для того ж НАБУ, який має контролюючу функцію", - сказав І.Артюшенко.

Він також зазначив, що комітет запросив А.Ситника на своє засідання ще раз. "Ми сподіваємося, що наступного засідання він з'явиться, інакше депутати прийдуть до нього. Ми запросили Ситника на наступне засідання. Сподіваємося, що він відповість на всі питання", - додав І.Артюшенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував нові рішення РНБО щодо санкцій

Україна готується до зустрічей у Європі, зокрема Данії - Зеленський

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

У Харківській облпрокуратурі новий очільник

Сирський провів прощальну телефонну розмову з генералом Каволі, який залишає посаду командувача Європейського командування США

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

Макрон провів телефонну розмову з Путіним, обговорили війну в Україні та Близькій Схід – ЗМІ

Уряд Латвії схвалив передачу Україні 42 БТР "Patria" латвійського виробництва та запасних частин до них

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА