15:09 20.09.2018

Державний центр кіберзахисту та Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки Мінінфраструктури домовилися про співпрацю

1 хв читати

Державний центр кіберзахисту та протидії кіберзагрозам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та державне підприємство Міністерства інфраструктури "Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки" підписали угоду про науково-технічне партнерство у сферах зв'язку, інформаційної та кібербезпеки.

"Угода є першим суттєвим кроком у створенні галузевого центру кібербезпеки на транспорті, анонсованого міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном у серпні 2018 року", - йдеться в повідомленні на сайті Мінінфраструктури.

У міністерстві зазначають, що наразі розпочалася розробка технічного проекту Security Operation Center (SOC) - Центру управління кібербезпекою на транспорті, забезпечення кіберзахисту апарату Мінінфраструктури та підключення стратегічних підприємств галузі до єдиної галузевої кібермережі.

Партнерство з Держспецзв'язку суттєво прискорить створення центру та забезпечить безшовну інтеграцію з системами національних центрів кіберзахисту та протидії кіберзагрозам, наголошують у міністерстві.

Як повідомлялося, Мінінфраструктури в серпні вирішило створити Центр управління кіберзагрозами на транспортній інфраструктурі.

У листопаді 2017 року Мінінфраструктури створило генеральний секретаріат цифрової інфраструктури та державне підприємство, яке займатиметься питаннями кібербезпеки.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА