Інтерфакс-Україна
08:29 21.09.2018

Спеціальну структуру для протидії кібератакам Росії планують створити у Великій Британії

1 хв читати
Спеціальну структуру для протидії кібератакам Росії планують створити у Великій Британії

До 2 тис. військовослужбовців і контрактників увійдуть до нової британської структури з протидії та здійснення кібератак, повідомило видання Sky News.

Новий підрозділ буде створено при міністерстві оборони Великої Британії.

"Колишній командувач об'єднаними збройними силами Великої Британії, який відповідає за кібербезпеку у військовій сфері, Річард Берронс заявив, що розширення можливостей для ведення кібератаки має першорядне значення тоді, коли такі країни, як Росія, вже перейшли в наступ", - пише газета.

За даними Центру урядового зв'язку - спецслужби, відповідальної за ведення радіоелектронної розвідки та забезпечення захисту інформації органів уряду та армії - в формування нової структури планується вкласти 250 млн фунтів ($330 млн), однак, як зазначає Sky News, ця цифра може бути більшою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заходи обмеження споживання е/е 13 листопада будуть застосовуватися цілодобово у більшості областей

Свириденко внесла в Раду подання на звільнення Галущенка та Гринчук

Рада розгляне заяви міністрів юстиції та енергетики на найближчому засіданні - Палійчук

Сирський: Про контроль росіян над Покровськом або оперативне оточення Сил оборони не йдеться

Сибіга запевнив колег з країн G7, що причетні до корупційних схем в Україні будуть притягнуті до відповідальності

Рада розглядатиме питання звільнення Галущенка та Гринчук 18 листопада - депутат

Верховний суд постановив кваліфікувати передачу інформації представнику ворожої держави з метою спричинити шкоду суверенітетові України як державну зраду

Єврокомісар Кос візьме участь в інвестиційній конференції ЄС-Україна

Гринчук подала у відставку з посади міністра енергетики

Сибіга закликав держави G7 збільшити інвестицій в українське виробництво ракет і дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА