Інтерфакс-Україна
22:30 24.09.2018

Судді з Кривого Рогу Пустовіту, який по-шахрайськи заволодів чужою квартирою і продав її, повідомлено про підозру

1 хв читати
Судді з Кривого Рогу Пустовіту, який по-шахрайськи заволодів чужою квартирою і продав її, повідомлено про підозру

Генпрокуратура повідомила про підозру у вчиненні кримінальних злочинів судді Жовтневого районного суду в м.Кривий Ріг Дніпропетровської області Олексію Пустовіту, підозрюваному в незаконному заволодінні чужою квартирою в 2014р, поінформувала прес-секретар генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган.

"Сьогодні заступником генерального прокурора здійснено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч.4 ст.358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч.2 ст.190 (шахрайство ) КК України судді Жовтневого районного суду м.Кривий Ріг Дніпропетровської області", - написала Л.Сарган на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у понеділок.

Вона нагадала, що суддя Жовтневого райсуду Кривого Рогу Олексій Пустовіт в березні 2014 р прийняв рішення про виселення з квартири чотирьох громадян, після чого він отримав це житло в користування і продав.

"Наразі досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Дніпропетровської області", - зазначила Л.Сарган.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

Ядерна програма Ірану загрожує не лише Ізраїлю, а й Саудівській Аравії та стабільності всього регіону

США перекинули частину антидронових систем з України на Близький Схід - глава Пентагону

УЧХ працював на місці російського обстрілу Запоріжжя

У Краматорську в гуртожитку через вибух загинув підліток, ще двоє у важкому стані - поліція

Ворог зберігає високу активність на покровському, новопавлівському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

Завершився четвертий етап обміну військовополоненими – Зеленський

Росія витрачає 300 млрд на рік на оборонне виробництво – Зеленський

Зеленський не був заздалегідь проінформований щодо зменшення військової допомоги від США

СБУ затримала ділків, які могли зірвати поставки в Україну безкоштовних засобів РЕБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА