14:47 25.09.2018

Мінінформполітики презентувало соціальний проект щодо популяризації ЗСУ

2 хв читати
Мінінформполітики презентувало соціальний проект щодо популяризації ЗСУ

Міністерство інформаційної політики України презентувало соціальний проект із популяризації Збройних сил "Запроси мене з війни", на якому жінки-учасниці попереднього проекту "Українські амазонки" запрошують учасників Операції об'єднаних сил на танець.

"Мінінформполітики вирішило провести захід, такий п'ятимісячний реабілітаційний проект, куди ми запросили наших жінок-"амазонок", і кожна "амазонка" запросила чоловіка з війни, захисника України", - про це під час презентації проекту повідомила радник міністра інформполітики з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

Захід відбудеться в Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Проект створений до Дня захисника України і завершиться урочистим заходом 12 жовтня, де будуть представлені танцювальні номери учасників.

Під час виходу кожної з 20 пар на великому екрані транслюватимуть фотоісторію учасників проекту під музичний супровід від гуртів The Doox та "Без Обмежень".

На урочистий захід запрошено представників дипломатичних місій в Україні, вище керівництво держави, депутатів, голів обласних державних адміністрацій, міжнародні та українські ЗМІ, представників міжнародних фондів, українських та зарубіжних компаній.

Суть проекту: учасниці попереднього проекту "Українські амазонки" запрошують учасників Операції об'єднаних сил на танець, під час якого кожна пара розповідає свою історію. "Адже у кожного вона різна: історія матері і сина, який пішов захищати Україну; закоханих, які побралися на війні; друзів, які, можливо, втратили одне одного; історія людей, які мають обмежені фізичні можливості, але не втратили віру в життя", - йдеться в презентації.

Зазначено, що метою проекту є популяризація Збройних сил України та психологічна реабілітація захисників України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА