Інтерфакс-Україна
07:34 26.09.2018

За минулу добу бойовики 24 рази обстріляли позиції ЗС України, поранення отримали п'ятеро військовослужбовців

1 хв читати
За минулу добу бойовики 24 рази обстріляли позиції ЗС України, поранення отримали п'ятеро військовослужбовців

За минулу добу бойовики 24 рази відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України, п'ятеро українських військовослужбовців отримали поранення, повідомили в прес-центрі штабу операції Об'єднаних сил (ООС).

"Окупанти 24 рази відкривали вогонь по позиціях наших військ. У тому числі - з озброєння, забороненого мінськими домовленостями. Під час бойових дій 5 військовослужбовців Об'єднаних сил отримали поранення", - йдеться у зведенні на сторінці штабу в Фейсбук у середу вранці.

Так, за минулу добу ворог здійснював обстріли українських позицій навколо населених пунктів Станиця Луганська, Кримське, Золоте, Катеринівка, Новолуганське, Зайцеве, Піски, Тарамчук, Гнутове, Водяне, Лебединський і Широкине.

Як зазначається, незаконні збройні формування вели прицільний вогонь з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Крім того, з міномета калібру 82-мм ворог обстрілював позиції Об'єднаних сил поблизу населеного пункту Гнутове.

За даними української розвідки протягом доби двоє бойовиків знищені і ще шестеро поранені.

"З початку поточної доби противник обстріляв позиції Об'єднаних сил у населеного пункту Кримське з гранатометів і стрілецької зброї. Важке озброєння не застосовувалося. Втрат серед особового складу Об'єднаних сил немає", - відзначили в штабі.

ОСТАННЄ

Людина загинула через атаку російського БпЛА на Запоріжжі – ЗМІ

Фігурант справи "Мідас" Пушкар перебуває у Варшаві у відрядженні – джерела

САП: 44 млн грн за угодами про визнання винуватості перераховано у фонд Стерненка для закупівлі FPV-дронів

"Прометей" придбав 35 електромобілів і впровадить ШІ для перевезень

ЦПД спростувало російський фейк про українських військових, які нібито зізналися що отримували накази "розстрілювати цивільних"

На Запоріжжі для збереження життя особового складу Силам оборони довелося відійти з позицій біля декількох н.п. - Волошин

Генштаб: Уражено потужності НПЗ "Орскнєфтєоргсінтез" в Росії

Заступник міністра фінансів анонсував купівлю двоповерхових вагонів

Під час розслідування корупційної справи у енергетиці фіксувалися імена чотирьох міністрів різних періодів – детектив НАБУ

Зеленський підписав закон що до посилення контролю за прозорістю місцевого самоврядування – віце-прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА