Інтерфакс-Україна
12:02 26.09.2018

У Бродах двоє людей постраждали в зіткненні автомобіля та потяга

1 хв читати
У Бродах двоє людей постраждали в зіткненні автомобіля та потяга

Двоє людей постраждали внаслідок зіткнення автомобіля та поїзда на залізничному переїзді у м. Броди Львівської області, повідомляє відділ комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області.

За даними поліції, аварія сталася 25 вересня близько 23:40. 20-річний водій ВАЗ "Нива" виїхав на пішохідний перехід залізничного переїзду, де сталося зіткнення з товарним потягом "Львів-Здолбунів". Унаслідок ДТП водія госпіталізовано до реанімаційного відділення лікарні у Бродах. Пасажир автомобіля також дістав травм, але після надання меддопомоги від госпіталізації відмовився.

Поліція з'ясовує причини та всі обставини ДТП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

28 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Окупанти втратили впродовж доби 1060 військовослужбовців - Генштаб

Одна людина загинула внаслідок ворожого обстрілу Херсона - МВА

Перспективи України після запровадження санкцій проти російської нафти покращуються - Стармер

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА