Інтерфакс-Україна
07:29 28.09.2018

Катери "Island" надзвичайно ефективні в умілих руках

1 хв читати
Катери "Island" надзвичайно ефективні в умілих руках

Під час церемонії передачі двох катерів "Island" на базі Берегової охорони США "Балтимор" віце-адмірал Берегової охорони США Майкл Макалістер відзначив високу ефективність морських катерів "Island", повідомляє прес-служба адміністрації президента України.

"Я впевнений, що ці катери також чудово служитимуть у руках ВМС України. В руках кваліфікованих моряків, таких як берегові охоронці США та українські ВМС, катери класу "Island" довели, що вони є різноплановими та ефективними одиницями техніки. Їх команди гарно себе показали у перешкоджанні контрабанді, реагуванні на надзвичайні ситуації, проведенні оборонних операцій та порятунку людей в морях"- розповів М. Макалістер.

М.Макалістер зазначив, що протягом останніх двадцяти років Берегова охорона надала 520 активів 75 партнерам за програмою Excess Defense Articles (EDA). "Програма забезпечує взаємовигідне співробітництво з усіма партнерами. Наші міжнародні партнери можуть швидко покращити морську безпеку та обороноздатність. Ці передачі допомагають забезпечити довгострокове міжнародне партнерство, що забезпечує глобальну морську безпеку", - зазначив він.

"Мені трохи сумно дивитись як ці кораблі покидають нашу службу, але ми пишаємося, що вони продовжують бути важливим інструментом світової морської безпеки. Ми з нетерпінням чекаємо початку процесу передачі і роботу з нашими українськими партнерами для того, щоб доставити ці чудові катери, які так добре послужили Сполученим Штатам", - сказав віце-адмірал.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дебютний Санкційний саміт почав роботу в Києві у четвер

"Укрзалізниця" запускає 11 нових поїздів та додасть 2 млн місць у далекому сполученні у 2026р.

DeepState: на гуляйпільському напрямку наразі вдається стабілізувати ситуацію, оборонці суттєво загальмували просування ворога

Майже 100% батьків першачків подали заяви на "Пакунок школяра"

Латвія виділила додаткові EUR125 тис. на енергетичну допомогу Україні

"Фокстрот" відновив флагманський магазин у Харкові, зруйнований ракетним ударом у 2022 році

Латвія цьогоріч передала Україні 12 тисяч дронів у межах "Коаліції дронів" - Сибіга

Свириденко закликає партнерів вжити ширших санкційних заходів проти тіньового флоту РФ

Ворог окупував Зелений Гай, а також просунувся поблизу Високого та Яблукового у Запорізькій області - DeepState

Раді пропонують зобов’язати міністрів звітувати перед відставкою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА