Інтерфакс-Україна
15:44 29.09.2018

Київ вимагає допустити до Сенцова консула і українських лікарів

1 хв читати
Київ вимагає допустити до Сенцова консула і українських лікарів

Міністерство закордонних справ України вимагає від РФ допустити до українського режисера Олега Сенцова, який голодує в колонії, консула і українських лікарів.

"Фото О.Сенцова. 139-й день. "Коригування лікування" з боку РФ відоме. Вимагаємо допуску українських консула і лікарів до Олега", - написала речник МЗС України Мар'яна Беца у "Твіттері" в суботу.

Прес-служба Управління федеральної служби виконання покарань РФ у Ямало-Ненецькому автономному окруза опублікувала фото О.Сенцова під час обстеження 28 вересня. "У зв'язку з плановим обстеженням 28.09.2018 засуджений Олег Сенцов був вивезений в Лабитназьку міську лікарню, де проведено додаткові дослідження і отримано консультації лікарів-фахівців",- йдеться в повідомленні.

"Враховуючи результати проведеного обстеження, О.Сенцову підгоригували лікування", – додали у відомстві, не уточнивши деталей.

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону в серпні 2015 року засудив О.Сенцова, затриманого в Криму у 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму за "підготовку теракту".

О.Сенцов заперечує звинувачення російської влади, провину в суді не визнав. Київ і світова спільнота неодноразово заявляли про політичну вмотивованість цієї справи.

З 14 травня 2018 року О.Сенцов голодує з вимогою відпустити всіх українців, незаконно утримуваних в РФ. Він відмовляється просити помилування. Прохання про помилування режисера, направлене його матір'ю, не було прийнято до розгляду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА