Інтерфакс-Україна
11:47 30.09.2018

У Києві затримано зловмисника, який за допомогою ножа примусив киянина зняти гроші з картки банкомату

1 хв читати

У Печерському районі правоохоронці затримали зловмисника, який погрожуючи ножем чоловікові, відібрав у того особисті речі та гроші, повідомила прес-служба Національної поліції Києва.

За інформацією правоохоронців, до чергової частини Печерського управління поліції звернувся місцевий житель і повідомив про те, що на вулиці Івана Кудрі невідомий відібрав у нього телефон і гроші.

"Заявник надав прикмети і розповів, що до нього підійшов невідомий і почав розмову. Згодом він дістав із кишені ніж і наказав віддати гроші і мобільний телефон. Оскільки готівки у потерпілого не було, незнайомець наказав зняти гроші з банківської картки. Після того, як нападник отримав 4 тис. грн та телефон, він вдарив потерпілого і втік", - розповіли правоохоронці.

У прес-службі додали, що після отриманого орієнтування працівники поліції полку особливого призначення №2 розпочали пошуки. За кілька хвилин правоохоронці затримали людину, схожу за описом. Зловмисником виявився 25-річний місцевий житель.

Під час поверхневого огляду поліцейські вилучили речі, які впізнав потерпілий. Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Слідчий відділ Печерського управління поліції порушив кримінальне провадження за ч. 1 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Фігуранту загрожує до семи років позбавлення волі.

ОСТАННЄ

Міжвідомча комісія при Держкомтелерадіо ухвалила рішення про надання батькові журналістки Рощиної грошової допомоги

В прокат виходить фільм "Друге дихання" режисерки Кондакової про підкорення Кіліманджаро ветеранами

СБУ затримала трьох підлітків і громадянина європейської країни, які на замовлення ворога палили релейні шафи Укрзалізниці

У ФРН можуть внести поправки до законодавства, щоб мати можливість збивати неідентифіковані дрони

Прокуратура АР Крим звернулася до кримчан, щоб вони розказали свою історію воєнних злочинів РФ

Голова УІНП Алфьоров про зміну назву монети на "шаг": копійка випадково стала розмінною одиницею до нашої гривні

Єрмак повідомив про повернення двох сімей з ТОТ в рамках Bring Kids Back UA

Посли ЄС узгодили закон щодо припинення імпорту російської нафти і газу до 2028р – ЗМІ

"Інтерпайп" розпочав співпрацю з притулком для тварин "Пегас", яких понад 2000, зокрема, із зони бойових дій

Рада прийняла закон про створення НУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА