Інтерфакс-Україна
19:15 30.09.2018

Бойовики 6 разів порушували режим припинення вогню в неділю, жертв немає

1 хв читати
Бойовики 6 разів порушували режим припинення вогню в неділю, жертв немає

У неділю, 30 вересня, з 7 до 18 години бойовики шість разів порушили режим припинення вогню, втрат унаслідок обстрілів немає, повідомляється на сторінці Операції об'єднаних сил в соцмережі Facebook.

"Під час бойових дій втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає", - йдеться в повідомленні.

При цьому в штабі ООС відзначають, що в разі загрози життю військовослужбовців командири "приймали рішення на здійснення вогневого впливу на супротивника, змушуючи його припинити обстріл".

Заборонене Мінськими угодами озброєння бойовики під час обстрілів у неділю не застосовували. "Днем ворог відкривав прицільний вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї по позиціях Об'єднаних сил навколо населених пунктів Катеринівка, Піски, Павлопіль, Гнутове і Лебединське", - йдеться в звіті.

ОСТАННЄ

Людина загинула через атаку російського БпЛА на Запоріжжі – ЗМІ

Фігурант справи "Мідас" Пушкар перебуває у Варшаві у відрядженні – джерела

САП: 44 млн грн за угодами про визнання винуватості перераховано у фонд Стерненка для закупівлі FPV-дронів

"Прометей" придбав 35 електромобілів і впровадить ШІ для перевезень

ЦПД спростувало російський фейк про українських військових, які нібито зізналися що отримували накази "розстрілювати цивільних"

На Запоріжжі для збереження життя особового складу Силам оборони довелося відійти з позицій біля декількох н.п. - Волошин

Генштаб: Уражено потужності НПЗ "Орскнєфтєоргсінтез" в Росії

Заступник міністра фінансів анонсував купівлю двоповерхових вагонів

Під час розслідування корупційної справи у енергетиці фіксувалися імена чотирьох міністрів різних періодів – детектив НАБУ

Зеленський підписав закон що до посилення контролю за прозорістю місцевого самоврядування – віце-прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА