Інтерфакс-Україна
17:39 01.10.2018

У Львові СБУ затримала під час отримання хабара співробітника Держпраці

1 хв читати
У Львові СБУ затримала під час отримання хабара співробітника Держпраці

 Керівника відділу управління Державної служби України з питань праці у Львівській області затримали співробітники Служби безпеки України.

Як повідомляє в понеділок прес-служба управління СБУ у Львівській області, чиновник вимагав від підприємця 50 тис. грн за те, що не внесе його підприємство до списку компаній для профільної перевірки.

Його та посередника затримали під час отримання хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Тернополі вже 25 загиблих, в тому числі 3 дітей – МВС

Австрія виділила EUR2 млн для ініціативи Food from Ukraine

Перші 7 шкіл операторів НРК отримали сертифікацію у межах спільної реформи Міноборони та Мінцифри – перший віцепрем’єр

Нацрада телерадіомовлення запропонувала Раді церков обговорити з медіа висвітлення міжконфесійних відносини в Україні

CERT-UA попереджає про нову кіберзагрозу

LPP впровадила в мережі з понад 400 магазинів в Україні єдину систему цифровізації руху товарів та фінобліку

УЧХ допомагає постраждалим від повітряної атаки РФ у Тернополі та Харкові

Обшуки у директора з безпеки "Нафтогазу" не стосуються діяльності "Нафтогазу" – НАБУ

Україна і Польща створять спільну групу для запобігання російським диверсіям - Зеленський

Україна готова ділитися досвідом використання дронів, як для створення морської безпекової архітектури, так і в сільському господарстві - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА