09:22 03.10.2018

Понад 1100 кандидатів претендують на 231 посаду слідчого теруправлінь ДБР

2 хв читати

 На одну посаду слідчого в Державному бюро розслідувань (ДБР) претендують п'ятеро кандидатів, конкурс підходить до завершального етапу, наголошує голова конкурсної комісії №2 Олег Шрам.

"У нас 231 вакантна посада слідчого територіальних управлінь ДБР. До співбесіди на ці посади допущені понад 1100 кандидатів", - повідомив голова комісії агентству "Інтерфакс-Україна".

За словами О.Шрама, конкурс на посади в територіальних управлінь триває вже півроку і підходить до завершального етапу.

Глава комісії пояснив, що до кожного слідчого відділу кандидатів відбирають за трьома квотами, серед яких: слідчі прокуратури, слідчі з інших правоохоронних органів і ті, у кого є юридична освіта, але немає досвіду слідчого.

Він також наголосив, що в конкурсі на зайняття посад слідчих беруь участь чимало юристів, які не мають досвіду роботи в правоохоронній системі України.

Розповідаючи про визначення переможців, О.Шрам розповів, що ця процедура буде колегіальної після співбесід з усіма кандидатами.

"Плануємо завершити проведення співбесід 11 жовтня. На наступний день проведемо співбесіди з кандидатами, які не змогли з'явитися у визначений час із поважних причин. Потім плануємо розпочати обговорення кандидатур і рекомендувати кращих для затвердження на посаді слідчих до семи територіальних управлінь ДБР", - розповів голова комісії.

У ДБР нагадують, що слідчі теруправлінь будуть призначені одночасно зі слідчими центрального апарату, щоб Бюро могло повноцінно і ефективно розпочати роботу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА