13:50 04.10.2018

У ДТП за участю трамвая в Харкові постраждали двоє дорослих і підліток

1 хв читати
У ДТП за участю трамвая в Харкові постраждали двоє дорослих і підліток

У Харкові на вул. Академіка Павлова сталося лобове зіткнення автомобіля Audi з трамваєм №27, внаслідок якого постраждали двоє дорослих і підліток.

Як повідомляє у четвер відділ комунікацій ГУ Національної поліції в Харківській області, повідомлення про аварію надійшло до поліції о 6:54 четверга.

"Унаслідок аварії 42-річного водія, 35-річного і 15-літнього пасажирів автомобіля Audi доправлено до лікарні з різними травмами", - йдеться в повідомленні.

Як повідомили в прес-службі Харківської міської ради з посиланням на лікарів, загрози життю постраждалих немає.

Слідчий вирішує питання про внесення відомостей про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Поліція встановлює всі обставини ДТП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

Дощ очікується на заході України у вівторок

"Київтеплоенерго" в лютому усунуло майже 600 ушкоджень теплових мереж

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА