Інтерфакс-Україна
20:13 04.10.2018

ПриватБанк відновив роботу сайту та веб-сервісів після аварії мережі передачі даних найбільших провайдерів зв'язку

1 хв читати
ПриватБанк відновив роботу сайту та веб-сервісів після аварії мережі передачі даних найбільших провайдерів зв'язку

ПриватБанк заявив про відновлення стабільної роботи сайту банку та веб-сервісів після аварії мережі глобальної передачі даних найбільших українських провайдерів Інтернету - компаній "Укртелеком" і DataGroup.

Як зазначається в повідомленні банку в четвер увечері, цього вдалося досягти завдяки нестандартним рішенням і створенню нового резервного каналу передачі даних.

ПриватБанк нагадав, що в четвер з 17:15 через аварію ліній зв'язку в Німеччині та перебої з передачею даних клієнти банку могли стикнутися з тимчасовими перебоями доступу до сайту банку й онлайн-сервісів.

Як зазначив агентству "Інтерфакс-Україна" директор з корпоративних комунікацій ПАТ "Укртелеком" Михайло Шуранов, компанія спільно з іноземними партнерами вжила всіх можливих заходів для якнайшвидшого відновлення каналу зв'язку, пошкодженого за межами України.

"Зазначу, що резервування каналу в договорі не передбачалося. Ми шкодуємо, що склалася така ситуація", - сказав він.

Як повідомлялося, 18 грудня 2016 року уряд за пропозицією Національного банку України й акціонеров ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови.

Згідно з даними НБУ, на 1 липня 2018 року ПриватБанк за розміром чистих активів посідав 1-е місце (265,936 млрд грн) серед 83 банків, що діяли в країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1330 військовослужбовців

21 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Кількість постраждалих внаслідок бомбардування керованими авіабомбами в Запорізькому районі зросла до шести - ОВА

Звинувачення у порушенні Україною мораторію на удари по енергетичній інфраструктурі абсурдні – ISW

Трамп підписав указ про ліквідацію федерального міністерства освіти США

Сікорський: через Україну на карту поставлено глобальний авторитет Америки

Росіяни застосовують тактику масованих атак дронами по цивільній інфраструктурі України - Зарівна

Угоду між США та Україною щодо рідкоземельних мінералів буде підписано найближчим часом – Трамп

Кількість постраждалих внаслідок бомбардування керованими авіабомбами в Запорізькому районі зросла до п'яти - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА