Інтерфакс-Україна
12:48 05.10.2018

Київ очікує від РФ та адвоката О.Сенцова інформації про стан здоров'я українського режисера

2 хв читати
Київ очікує від РФ та адвоката О.Сенцова інформації про стан здоров'я українського режисера

Міністерство закордонних справ України та уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулися до російської сторони з вимогою надати інформацію про стан здоров'я засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова.

"МЗС України, уповноважений з прав людини направили до РФ запит негайно надати офіційну інформацію про стан здоров'я громадянина України Олега Сенцова", - написала віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

Крім того, І.Геращенко зазначила, що українська сторона очікує інформації про О.Сенцова від його адвоката, який "єдиний має можливість хоч зрідка бачити Олега, і з яким в МЗС України підписано офіційну угоду про надання правової допомоги політв'язню Сенцову".

Раніше у п'ятницю заступник директора ФСВП Валерій Максименко заявив, що О.Сенцов припинив голодування, якого дотримувався з середини травня.

"Так, він припинив голодування. Найкращі дієтологи Москви розробили для нього спеціальну дієту для виведення його з голодування", - сказав В.Максименко у п'ятницю "Інтерфаксу", відповідаючи на відповідне запитання.

Раніше про припинення О.Сенцовим голодування повідомили деякі ЗМІ.

У прес-бюро ФСВП уточнили, що О.Сенцов письмово погодився на прийом їжі.

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону в серпні 2015 року засудив О.Сенцова, затриманого в Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму. У РФ його обвинуватили у створенні на території Криму терористичного угруповання. О.Сенцов усі обвинувачення заперечує.

14 травня 2018 року О.Сенцов оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців, яких утримують у РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені

Восьмеро людей дістали поранень в Херсонській області внаслідок російських обстрілів - прокуратура

Генпрокурор Кравченко про звільнення Магамедрасулових з-під варти: Це не виправдання підозрюваних, слідство триває

Міжнародний список культурних цінностей UNESCO поповнили 19 українських об’єктів

Зеленський обговорив з Коштою заплановані перемовини з США

МЗС Туреччини викликало представників дипмісій України та РФ "через поширення війни у Чорному морі"

"Еко-Оптіма" Козицького в 2026р. планує добудувати Сокальську ВЕС 40 МВт та почати ВЕС Белз 100 МВт

Масований обстріл РФ практично знищив Херсонську ТЕЦ – "Нафтогаз"

Німеччина анонсувала EUR100 млн у Фонд підтримки енергетики, чим збільшила свій внесок до EUR550 млн

Офіс генпрокурора про рішення Генасамблеї ООН щодо депортованих українських дітей: світ вимагає реакції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА