Інтерфакс-Україна
15:35 10.10.2018

Під час сутички активістів із правоохоронцями біля будівлі МВС у Києві одна людина дістала травми, а журналістку NewsОne облили кефіром

2 хв читати
Під час сутички активістів із правоохоронцями біля будівлі МВС у Києві одна людина дістала травми, а журналістку NewsОne облили кефіром

 Біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України в середу під час мітингу сталася сутичка активістів націоналістичних організацій із правоохоронцями, внаслідок чого одна людина дістала травми руки, а журналістку телеканалу NewsОne облили кефіром.

Як повідомляє в середу відділ комунікації поліції м. Києва, під час акції біля МВС чоловік облив кефіром журналістку телеканалу.

"Правоохоронці, які стежили за порядком, одразу затримали правопорушника. При цьому його товариші намагалися перешкодити роботі поліцейських, влаштувавши бійку", - зазначено в повідомленні поліції.

Чоловіка, котрий облив журналістку, і трьох активних учасників сутички доправили до управління поліції для встановлення їхніх особистих даних. Після проведення першочергової перевірки буде надано правову оцінку їхнім діям.

"Зараз журналістка пише заяву, яку буде розглянуто відповідно до чинного законодавства", - зазначено в повідомленні.

Крім того, за інформацією поліції, один з учасників з раною руки звернувся по медичну допомогу.

Згідно з повідомленнями в соціальних мережах, до будівлі МВС прийшли близько 100 активістів різних організацій з вимогою розслідувати обставини інциденту з координатором націоналістичної організації "С14" Сергієм Мазуром, у квартиру якого невідомі в ніч на середу, 10 жовтня, кинули гранату.

Водночас присутній на місці подій активіст Юрій Гончаренко написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, що кефіром облили журналістку телеканалу NewsОne.

"Щоб не було нудно, журналістку NewsОne облили кефіром. Головного "терориста" заарештували. У справі Сергія Мазура очікуємо повернення ініціативної групи", - повідомив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1050 військовослужбовців

23 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Пропаганда в РФ готує ґрунт для майбутнього виходу Кремля з переговорів і відмови підписувати перемир'я з Україною – ISW

Президенти Кіпру та Фінляндії обговорили російську війну в Україні в контексті європейської безпеки

Міністри фінансів та голови центробанків G7 підтвердили підтримку України у спільній заключній заяві за результатами саміту

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

Глава МВФ обговорила з міністром фінансів України реформи для підтримки мобілізації доходів

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

З початку доби Сили оборони відбили 101 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА