19:33 12.10.2018

Поліція посилить охорону порядку біля релігійних споруд на свята

2 хв читати
Поліція посилить охорону порядку біля релігійних споруд на свята

Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич доручив направити додаткові наряди для охорони правопорядку поблизу релігійних споруд напередодні Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці, повідомляє департамент комунікації Національної поліції України в п'ятницю.

"Необхідно наблизити наряди до всіх культових споруд, зорієнтувати всі наряди груп реагування патрульної поліції, патрульної поліції, поліції особливого призначення і звертати увагу на всі культові споруди без винятку, без приналежності до конфесій", - наголосив О.Фацевич під час оперативної наради на базі відомчого Ситуаційного центру, на якому дав відповідне доручення.

У поліції зазначають, що такі заходи вжито для того, щоб не допустити можливих порушень громадського порядку та безпеки громадян, які святкують День захисника України або беруть участь у релігійних службах на свято Покрови Пресвятої Богородиці. Вони здійснюються з метою запобігання можливим сутичкам і конфліктам на релігійному ґрунті, зокрема захопленню або блокуванню церковних об'єктів і майна.

О.Фацевич також доручив керівникам превентивних підрозділів в областях ініціювати проведення найближчим часом нарад із представниками релігійних конфесій та органів влади, на яких поліція має сприяти вирішенню спірних питань, пов'язаних із культовими спорудами, щоб запобігти виникненню конфліктних ситуацій на міжконфесійному ґрунті. Водночас проведення таких робочих зустрічей передбачено і з керівниками політичних партій, громадських організацій, молодіжних рухів, щоб попередити їх про необхідність дотримання законодавства та відповідальності за його порушення.

Інформація про виникнення проблемних ситуацій оперативно направлятиметься до Ситуаційного центру Нацполіції для вжиття заходів реагування, додали в Нацполіції.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У Києві для охорони громадського порядку 14 жовтня залучать 6200 правоохоронців

Кількість підозрюваних у справі про службові злочини поліцейських у харківському метро зросла до шести

Набув чинності новий Дисциплінарний статут Нацполіції

Правоохоронці ліквідували міжрегіональну групу наркоділків

Поліцейські вилучили у жителя Миколаївської області кущі елітної коноплі вартістю понад мільйон гривень

У 2019 поліція плануватиме свою роботу, виходячи з результатів соцдосліджень

Парад у Києві відбувся без ексцесів, грубих порушень правопорядку в столиці не зафіксовано

Правопорядок під час футбольного матчу у вівторок у Києві забезпечуватимуть близько 2 тис. правоохоронців

Луценко повідомив про патрулювання Нацполіцією потенційних вогневих точок терористів у Києві

Голову Виноградівської РДА в Закарпатті затримали на хабарі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА