Інтерфакс-Україна
08:22 13.10.2018

Уночі 15 жовтня на мосту Патона перекриють рух

1 хв читати
Уночі 15 жовтня на мосту Патона перекриють рух

У ніч на 15 жовтня закривається рух мостом імені Патона, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"15 жовтня з 00:00 до 06:00 заплановано виконання ремонтних робіт з посилення поперечних балок опори № 1 моста ім. Є. О. Патона. У зв'язку з цим буде закрито рух транспорту мостом в обох напрямках" - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: На покровському напрямку російські загарбники здійснили 21 атаку, 20 вже відбито

Російські війська накопичують сили на прикордонні з Сумською областю та готуються до більш активних дій - ЦПД

Ексзаступник начальника УДО Чучковський арештований з правом застави, від нього вимагають показів на Порошенка - адвокат

Енергетики повертають світло в оселі на Дніпропетровщині і Одещині після атак

Генштаб ЗСУ: На курському напрямку від початку доби відбулось 11 боїв, три з яких тривають

Рішення німецьких парламентарів збільшити оборонні витрати свідчать про усвідомлення ЄС своєї геополітичної ролі - Климпуш-Цинцадзе

Російські війська обстріляли Нікополь, загинула жінка, постраждала дівчинка

Зеленський закликав залучати зв’язки по всьому світу, щоб примусити РФ до кроків заради миру

Зеленський закликав посилювати санкції проти РФ, щоб змусити її зробити перші кроки до припинення війни

Зеленський: Партнери погоджуються, що Україну й Європу можна посилити за 3 роки

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА