Інтерфакс-Україна
08:35 13.10.2018

Порошенко анонсував масову подячну молитву 14 жовтня

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко підтримав ідею провести подячну молитву за надання автокефалії українській церкві, йдеться в повідомленні на офіційній сторінці П. Порошенка в соцмережі Фейсбук.

"До мене звернулася група шанованих громадських лідерів, серед яких Юрій Щербак, Дмитро Павличко, Михайло Слабошпицький. Вони пропонують українському суспільству спільно помолитися 14 жовтня за Україну, її військо і єдину церкву, яку творимо разом. Закликаю всіх небайдужих: давайте всією громадою станемо до подячної молитви за автокефалію для нашої Церкви. Пропоную зібратися на історичній Софійській площі 14 жовтня о 9.30 ранку"- йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

Кабмін схвалив проєкт указу президента щодо розширення можливості проходження служби у війську для іноземців

Шмигаль: Уряд пропонує нові контракти для Українського війська з фіксованими термінами служби

Двоє зрадників, які воювали проти Сил оборони України, засуджені до 15 років в’язниці

"Укренерго" анонсувало на суботу цілодобові відключення у 0,5-2,5 черги проти 0,5-3 черг у п’ятницю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА