Інтерфакс-Україна
08:42 13.10.2018

На арсеналі біля Ічні кількість осередків тління значно зменшилася, працює пожежна техніка

1 хв читати
На арсеналі біля Ічні кількість осередків тління значно зменшилася, працює пожежна техніка

На території арсеналу в Ічнянському районі Чернігівської області станом на 8:00 суботи кількість осередків тління значно зменшилася, працює пожежна техніка, повідомляє начальник управління комунікацій і друку Міністерства оборони України Олексій Чорнобай.

"Станом на 8:00 13 жовтня на території 6-го арсеналу тривають заходи з ліквідації осередків тління. В цілому інтенсивність вибухів у нічний час, в порівнянні з аналогічним періодом попередньої доби істотно зменшилася", - написав О.Чорнобай на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у суботу вранці.

Зараз на території арсеналу працює аеророзвідка, пожежні танки, інженерна техніка ЗС України, залучена спеціальна техніка Збройних Сил України та ДСНС.

"Пожежна авіація ДСНС в готовності до роботи з 8 години. 15 груп розмінування ЗС України продовжують працювати на технічній території арсеналу", - повідомив представник Міноборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

Перші кроки щодо гарантій безпеки здійснюються, готується зустріч у Британії – Зеленський

Нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться в Брюселі – Зеленський

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію

Обмеження енергопостачання планується 17 березня для промисловості та бізнесу протягом дня

Окупанти втратили понад 100 тис. осіб з початку року, повідомив Сирський

МЗС Туреччини нагадало про незаконність анексії Криму у річницю незаконного "референдуму"

Внаслідок ворожих обстрілів Харківщини постраждали 4 мирних мешканці - ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА