Інтерфакс-Україна
09:28 13.10.2018

У Львівській області зійшов з рейок товарний поїзд

1 хв читати
У Львівській області зійшов з рейок товарний поїзд

Товарний поїзд зійшов з рейок у Львівській області, повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації.

За даними департаменту, аварія сталася в суботу о 3:48 біля станції "Старе село" на ділянці залізниці "Львів-Ходорів". Як зазначено в повідомленні, сталося сходження поїзда №8352 у складі 18 вагонів однією секцією усіма колісними парами і одного вагона зі щебенем.

В результаті аварії ніхто не постраждав.

Рух пасажирських поїздів відбувається через станцію "Стрий".

Обставини і причини аварії з'ясовують.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спочатку має бути припинення вогню, а потім перемовини, – Лещенко

Європейські лідери підготували спільну заяву за результатами перемовин на Алясці – Туск

Радник Зеленського спростував інформацію про повітряне перемирʼя до тристоронньої зустрічі лідерів

Preliminary deal on ceasefire in the skies could have been reached in Alaska – journalist

Війна може закінчитись задовго до Різдва, якщо Трамп, Зеленський і Путін зустрінуться, вважає сенатор Грем

Повідомлено підозру депутатці сільради на Київщині та її поплічникам за протиправне заволодіння 92 га землі

Трамп передав позицію Путіна, що мирна угода краща за перемир'я, – журналіст з посиланням на джерело

Зеленський планує в понеділок у Вашингтоні обговорити з Трампом усі деталі по завершенню війни

Посли ЄС обговорять результати зустрічі Трампа та Путіна

На Алясці могла бути досягнена попередня домовленість щодо повітряного перемирʼя до зустрічі Трампа, Зеленського і Путіна - журналіст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА