Інтерфакс-Україна
11:11 14.10.2018

Порошенко сподівається, що об'єднавчий Собор пройде без конфліктів

1 хв читати
Порошенко сподівається, що об'єднавчий Собор пройде без конфліктів

Президент України Петро Порошенко вірить, що об'єднавчий архієрейський Собор пройде без будь-яких конфліктів.

"Сподіваюся і вірю, що Собор пройде всупереч нашій національній приказці про те, що там, де два українці, три гетьмани" – сказав президент перед подячним молебнем за Україну на Софійській площі в неділю в Києві.

Він зазначив, що відповідальність, яка лежить на учасниках об'єднавчого собору, без перебільшення – історична.

П.Порошенко наголосив, що Томос про автокефалію буде вручено предстоятелю церкви, якого обере об'єднавчий архієрейський собор.

"З благословення Константинопольського патріарха і Церкви-Матері на цей собор зберуться всі єпископи Української Православної церкви Київського Патріархату; всі єпископи Української автокефальної православної церкви... і разом з ними, і я вперше про це заявляю, і група єпископів Української православної церкви Московського патріархату, які між кремлівською зіркою і православним хрестом вибрали хрест, а між Україною і Росією обрали Україну", – зазначив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Директор ДБР: Скасовано понад 800 рішень МСЕК про інвалідність посадовців

Зеленський у Берліні візьме участь у відеоконференції з європейськими лідерами, Рютте та Трампом

Зеленський та європейські лідери поговорять із Трампом напередодні саміту з Путіним – ЗМІ

Дефіцит іноземних деталей гальмує виробництво ракет Х-59 в РФ, розширення санкцій може ще більше його сповільнити - ГУР

Херсонщина під обстрілами: двоє загиблих і четверо поранених за добу

Сили оборони зірвали ворожий штурм на покровському напрямку

ППО вночі ліквідувала 32 зі 49 ворожих БПЛА та дві балістичні ракети "Іскандер"

Окупанти за добу втратили 890 осіб та 46 од. спецтехніки

Ворог обстрілював Дніпропетровщину, пошкоджені багатоповерхівка та авто - Лисак

Путін обговорив з Кім Чен Ином зустріч із Трампом, сторони узгодили стратегічне партнерство між країнами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА