Інтерфакс-Україна
19:45 14.10.2018

Порошенко: В Україні є більшість умов для проведення "Ігор нескорених" у 2019 році, за це просто треба поборотися

2 хв читати
Порошенко: В Україні є більшість умов для проведення "Ігор нескорених" у 2019 році, за це просто треба поборотися

Президент України Петро Порошенко заявляє про можливість проведення в Україні в 2019 році наступних після Австралії спортивних змагань "Ігри нескорених", повідомляється на офіційному сайті глави держави.

"У нас є для цього абсолютна більшість умов. Рівень вашого виступу дає нам серйозні амбіції для заявки. Упевнений в тому, що це буде абсолютно реально. За це просто треба поборотися", - сказав П.Порошенко в неділю під час зустрічі з членами Національної збірної ветеранів, які готуються до участі в змаганнях "Ігри нескорених", які відбудуться в Сіднеї (Австралія) 20-27 жовтня цього року.

Під час обговорення зі спортсменами можливості проведення в Києві найближчих після Австралії змагань глава держави зазначив, що говорив із засновником змагань британським принцом Гаррі, що "після Сіднея в найближчі роки "Ігри нескорених" будуть у Києві".

Президент ознайомився з умовами підготовки спортсменів з пауерліфтингу в Спортивному ігровому комплексі Міністерства оборони України та поспілкувався з ветеранами.

"Ігри нескорених" - міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів з обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов'язків. У змаганнях беруть участь представники країн-членів НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу. Вперше "Ігри нескорених", засновані британським принцом Гаррі, відбулись у 2014 році в Лондоні.

Цього року в змаганнях в Сіднеї братимуть участь команди 18 країн: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Велика Британія, США.

У минулому 2017 році Україна вперше брала участь в "Іграх нескорених" у Канаді. Тоді в Іграх змагалися 550 військовослужбовців і ветеранів. Українські спортсмени здобули 8 золотих, 3 срібних і 3 бронзових нагороди.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 114 млн грн повернуто державі у справі про закупівлю вугілля для "Центренерго"

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

Політтехнолог Петров не захотів коментувати пов'язані з ним події і розслідування

Судитимуть посадовця Голосіївської РДА Києва за заволодіння майже 1 млн грн коштів під час капремонту укриття

В Києві пасажир понівечив ножем обличчя водію трамвая

Міноборони України: Військові шпиталі вперше отримали гігієнічні набори для поранених

Міносвіти і Інститут розвитку освіти оголосили другий набір на навчання "Школи авторів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА