14:02 16.10.2018

Сенцов вийшов із голодування з дуже підірваним здоров'ям, невідомо, чи виживе він - сестра

2 хв читати
Сенцов вийшов із голодування з дуже підірваним здоров'ям, невідомо, чи виживе він - сестра

Стан здоров'я українського політв'язня в РФ Олега Сенцова, який завершив кількамісячне голодування, важкий, у нього немає оптимізму щодо свого майбутнього, зазначає його сестра Наталія Каплан.

"Наразі він завершив голодування. Це було зроблено, щоб уникнути примусового годування ... Він вийшов (із голодування) з дуже підірваним здоров'ям, у нього досить серйозно постраждали майже всі внутрішні органи", - розповіла вона на брифінгу у вівторок у Києві.

Вона додала: "Вихід із голодування - досить серйозна процедура, зараз ніхто не може сказати, чи виживе Олег".

Сестра політв'язня також із жалем зазначила, що останні листи Олега дуже песимістичні.

"Він написав заповіт, він просить не кидати дітей, він не вірить, що він вийде... Може, й вірить, але вже не чекає цього ... Він готується до того, щоб його творчість, його діти могли далі жити без нього", - розповіла Н.Каплан.

Водночас вона висловила сподівання на те, його вдасться звільнити.

Як повідомлялося, О.Сенцов заявив про припинення голодування з 6 жовтня 2018 року через загрозу початку його примусового годування.

"У зв'язку з критичним станом мого здоров'я, а також патологічними змінами, що розпочалися у внутрішніх органах, найближчим часом до мене заплановано застосування примусового харчування. Мою думку при цьому вже не беруть до уваги - нібито я вже не в змозі адекватно оцінювати рівень здоров'я та небезпеки, йому що загрожує", - йдеться в заяві О.Сенцова, оприлюдненій його адвокатом Дмитром Дінзе.

Північно-Кавказький окружний військовий суд у РФ у серпні 2015 року засудив О.Сенцова, затриманого в Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму. У РФ його звинуватили у створенні на території Криму терористичного угруповання. О.Сенцов усі обвинувачення заперечує. 14 травня 2018 року О.Сенцов оголосив голодовку з вимогою відпустити всіх українців, яких тримають у РФ.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА