08:32 17.10.2018

Сестра Сенцова спростувала інформацію про його госпіталізацію

2 хв читати
Сестра Сенцова спростувала інформацію про його госпіталізацію

Сестра українського режисера Олега Сенцова Наталія Каплан спростувала інформацію про перебування брата в реанімації.

"Про стан здоров'я Олега я передала інформацію двотижневої давнини, тому що це і є останні новини. Якщо деякі журналісти вважали за краще не говорити про кіно, а передруковувати про його близький кінець під соусом новин, то питання до них", - написала вона на своїй сторінці у Facebook у вівторок увечері.

За її словами, О.Сенцов важко виходить із голодування.

"Так, Олегу важко, так, ситуація критична, так, вихід із голодування - дуже складний процес, так, здоров'я підірване ґрунтовно. Але де тут новина?" - написала вона.

Як повідомлялося, на брифінгу у вівторок у Києві Н.Каплан заявила про важкий стан брата, який завершив кількамісячне голодування.

"Наразі він завершив голодування. Це було зроблено, щоб уникнути примусового годування ... Він вийшов (із голодування) з дуже підірваним здоров'ям, у нього досить серйозно постраждали майже всі внутрішні органи", - розповіла вона на брифінгу у вівторок у Києві.

Вона додала: "Вихід із голодування - досить серйозна процедура, зараз ніхто не може сказати, чи виживе Олег".

Сестра політв'язня також із жалем зазначила, що останні листи Олега дуже песимістичні.

"Він написав заповіт, він просить не кидати дітей, він не вірить, що він вийде... Може, й вірить, але вже не чекає цього ... Він готується до того, щоб його творчість, його діти могли далі жити без нього", - розповіла Н.Каплан.

Водночас вона висловила сподівання на те, його вдасться звільнити.

О.Сенцов заявив про припинення голодування з 6 жовтня 2018 року через загрозу початку його примусового годування.

"У зв'язку з критичним станом мого здоров'я, а також патологічними змінами, що розпочалися у внутрішніх органах, найближчим часом до мене заплановано застосування примусового харчування. Мою думку при цьому вже не беруть до уваги - нібито я вже не в змозі адекватно оцінювати рівень здоров'я та небезпеку, що йому загрожує", - йдеться в заяві О.Сенцова, оприлюдненій його адвокатом Дмитром Дінзе.

Північно-Кавказький окружний військовий суд у РФ у серпні 2015 року засудив О.Сенцова, затриманого в Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму. В РФ його звинуватили у створенні на території Криму терористичного угруповання. О.Сенцов усі обвинувачення заперечує. 14 травня 2018 року О.Сенцов оголосив голодовку з вимогою відпустити всіх українців, яких тримають у РФ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА