Інтерфакс-Україна
12:41 18.10.2018

Кількість загиблих унаслідок стрілянини в керченському коледжі перевищила 20 осіб

1 хв читати
Кількість загиблих унаслідок стрілянини в керченському коледжі перевищила 20 осіб

 Кількість загиблих унаслідок масового вбивства в коледжі в Керчі збільшилась до 21 людини, повідомляє Міністерство охорони здоров'я Росії.

17 жовтня учень коледжу Владислав Росляков влаштував вибух і відкрив стрілянину з рушниці в політеху, після чого наклав на себе руки.

За останніми даними, жертвами трагедії стала 21 особа, зокрема студент, який влаштував вибух і стрілянину. Поранено понад 40 людей.

Спочатку було заведено кримінальну справу за статтею "теракт", однак пізніше її було перекваліфіковано на статтю "вбивство двох і більше осіб".

У Криму оголошено триденну жалобу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга подякував главі МЗС Британії за новий фінансовий пакет допомоги Україні

Британський принц Гаррі відвідав місце ворожого обстрілу - Ткаченко

Сейм Польщі ухвалив новий закон про допомогу українцям після вето Навроцького

Окупанти втратили 159 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Стефанчук провів зустріч з делегацією британського парламенту

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА