16:15 18.10.2018

Андріївська церква залишається у власності держави, заявляють у "Софії Київській"

1 хв читати
Андріївська церква залишається у власності держави, заявляють у "Софії Київській"

Андріївська церква в Києві залишається у власності держави й надалі перебуватиме на балансі Національного заповідника "Софія Київська", з представниками Вселенського патріархату буде укладено договір про користування пам'яткою, заявляє прес-служба заповідника.

В офіційній заяві прес-служби Національного заповідника "Софія Київська" щодо використання Андріївської церкви Вселенським патріархатом, оприлюдненій на сторінці заповідника у Facebook у четвер, також зазначили, що реставрація Андріївської церкви триватиме до її повного завершення.

"Андріївську церкву після завершення реставрації буде знову відкрито для відвідувань", - зазначає прес-служба "Софії Київської".

Водночас весь штат музейників Національного заповідника і надалі продовжуватиме свою роботу, виконуючи вимоги законодавства щодо охорони пам'яток.

"Національний заповідник "Софія Київська" має достатній досвід співпраці з представниками церков різних конфесій (Кирилівська церква, Тепла Софія) для того, щоб забезпечити гідне існування нашої пам'ятки - Андріївської церкви", - наголошено в заяві.

Як повідомлялося, Верховна Рада на пленарному засіданні в четвер прийняла за основу та в цілому президентський законопроект (№9208) "Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника "Софія Київська".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА