Інтерфакс-Україна
08:05 19.10.2018

Вибори прем'єра Вірменії в парламенті призначені на 24 жовтня

1 хв читати
Вибори прем'єра Вірменії в парламенті призначені на 24 жовтня

Перший тур голосування з виборів прем'єр-міністра Вірменії відбудеться в парламенті республіки 24 жовтня.

"Спеціальне засідання, на якому обиратимуть прем'єр-міністра, призначене на 24 жовтня", - повідомили "Інтерфаксу" в апараті Національних Зборів Вірменії.

Як повідомлялося раніше, 16 прем'єр Вірменії Нікол Пашинян оголосив про свою відставку з метою розпуску парламенту і проведення позачергових парламентських виборів. У той же день президент Вірменії Армен Саркисян підписав указ про відставку уряду.

Згідно з Конституцією Вірменії, після відставки прем'єр-міністра і уряду фракції парламенту Вірменії мають у семиденний термін висунути нового кандидата на пост прем'єра. Якщо парламент під час голосування не обирає прем'єра, то знову в семиденний термін проводяться нові вибори. У разі необрання прем'єра вдруге парламент розпускається силою закону.

Відповідно до Конституції, позачергові вибори парламенту проводяться не раніше ніж через 30 днів і не пізніше 45 днів після розпуску законодавчого органу.

День виборів призначає президент республіки після розпуску парламенту.

Заступник керівника апарату Національних Зборів Вірменії Арсен Бабаян повідомив "Інтерфаксу", що після розпуску парламент в повному обсязі зберігає свої повноваження до першого засідання нового парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026

Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів

Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА