Інтерфакс-Україна
08:55 19.10.2018

У Дніпропетровській області капітально відремонтували 90% комунальних доріг, запланованих на цей рік

1 хв читати
У Дніпропетровській області капітально відремонтували 90% комунальних доріг, запланованих на цей рік

У Дніпропетровській області завершено капітальний ремонт 116 комунальних доріг, іще 14 буде відремонтовано до кінця року, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

"Новий підхід до ремонту доріг в Україні впровадив президент України Петро Порошенко. Він акцентував увагу на капітальному оновленні покриття. За три роки капітально відремонтували в області майже 500 комунальних доріг. Нове "обличчя" отримали центральні вулиці майже в кожному місті, райцентрі, селищі", - розповів журналістам у четвер В.Резніченко.

За його словами, у 2018 році на Дніпропетровщині капітально відремонтували ще 116 вулиць, роботи тривають на 14.

Загальна протяжність 130 доріг становить близько 350 км.

"Хочемо, щоб новий асфальт служив якомога довше. Тому вимагаємо від підрядників 5-річної гарантії. Якщо покриття зіпсується раніше, вони повинні виправляти недоліки своїм коштом", - додав голова ОДА.

Загалом в області вже капітально відремонтовано 90% комунальних доріг, запланованих на цей рік.

Як повідомлялося, на ремонт комунальних доріг з обласного бюджету було виділено близько 1 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Деблоковано тіла ще двох людей на місці ракетного удару по 9-поверхівці у Києві – КМВА

ЄСПЛ оголосить рішення у справі "Україна та Нідерланди проти РФ"9 липня – Мінюст

ДБР викрило схему продажу дизпального з авіабригади на Івано-Франківщині

Посольства України в Ізраїлі та Ірані формують евакуаційні списки та розробляють варіанти евакуації українців- МЗС

Нафтові танкери зіткнулися в Оманській затоці біля берегів ОАЕ

Рада підтримала кандидатуру Кравченка на посаду генпрокурора

Перший в Україні Меморіал воєнним розвідникам відкрито у Києві

Лише 27% внутрішньо переселених у столицю осіб працевлаштувалися

У Харкові взято під варту шанувальника агресії РФ, який зберігав вдома арсенал зброї – прокуратура

У Запоріжжі ректорат приватного університету за гроші зарахував до аспірантури майже 3 тис. ухилянтів - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА