10:41 19.10.2018

США відкрили для польотів Дніпро, Запоріжжя, Харків і частину неба над Чорним морем

1 хв читати
США відкрили для польотів Дніпро, Запоріжжя, Харків і частину неба над Чорним морем

Федеральна авіаційна адміністрація США (FAA) зняла заборону для американських авіакомпаній літати до аеропортів Дніпра, Запоріжжя та Харкова, а також у контрольованій частині повітряного простору над Чорним морем, повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури у п'ятницю.

"Відсутність ризику в цих зонах дасть змогу повернути інші й залучити нові авіакомпанії і цим збільшити прибутковість аеродромів", - зазначив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, рішення про скасування заборони FAA ухвалило після нещодавнього візиту міністра до США й за підсумками роботи Державіаслужби України й "Украероруху".

Як повідомлялося, Федеральне управління цивільної авіації США заборонило польоти цивільної авіації над Сімферополем і Дніпром з 29 грудня 2014 року. Пізніше, 27 жовтня 2015 року, цю заборону було продовжено на рік, а 27 жовтня 2016 року - до кінця жовтня 2018 року.

Під дію документа підпадали всі авіаперевізники США, американські комерційні оператори, а також особи, які мають свідоцтво льотчика США, за винятком випадків, коли такі особи діють на повітряних суднах, зареєстрованих у США, але як іноземні перевізники.

До цього списку також потрапили оператори цивільних літаків, зареєстрованих у США, за винятком, коли такі оператори є іноземними авіаперевізниками.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА