14:07 19.10.2018

Ситник допускає, що Вищий антикорупційний суд може розпочати роботу в березні 2019 року

1 хв читати
Ситник допускає, що Вищий антикорупційний суд може розпочати роботу в березні 2019 року

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник вважає, що Вищий антикорупційний суд (ВАКС) може розпочати роботу вже в березні 2019 року.

"Сподіваюся, оскільки під час передвиборчих перегонів доведеться про щось розповідати. Зараз є 340 кандидатів (на посади суддів - ІФ), які подали документи на конкурс. На жаль, досі не затверджено склад Ради міжнародних експертів. Але процес пішов, і не виключаю, що в березні 2019 антикорупційний суд може розпочати роботу", - сказав він в інтерв'ю газеті "Голос України", опублікованому в п'ятницю.

А.Ситник зазначив, що у світі немає жодної країни, яка повністю б подолала корупцію, але треба зробити так, щоб корупція "не загрожувала державному суверенітету". "І той спротив, який починається, є індикатором того, що ми - на правильному шляху. Звісно, легше перевірити лише 100 декларацій, як зробило НАЗК. І ніхто не критикує, не чіпає, всіх влаштовує", - вказав він.

Директор НАБУ наголосив, що люди, залучені в корупційні справи, часто обіймають посади в державних органах, перебувають у парламентській залі, мають медійні та матеріальні ресурси. "І коли цей ресурс спрямовується проти нас, це означає, що ми дійсно наступаємо на ті "точки", на які треба наступати, і розслідуємо такі справи, які варто розслідувати", - переконаний А.Ситник.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА