Інтерфакс-Україна
07:10 22.10.2018

Батальйон морської піхоти отримав місце постійної дислокації в Маріуполі

1 хв читати
Батальйон морської піхоти отримав місце постійної дислокації в Маріуполі

503 окремий батальйон морської піхоти розмістять у колишній будівлі школи-інтернату №2 в Маріуполі, повідомила прес-служба міськради.

"503 окремий батальйон морської піхоти отримав місце своєї постійної дислокації в Маріуполі. Військова частина розміститься в колишньому приміщенні школи-інтернату №2. Зараз в приміщенні триває ремонт", - йдеться в повідомленні на сайті мерії міста.

За словами командира батальйону Вадима Сухаревського частина була створена, щоб безпосередньо захищати Маріуполь. При цьому місця дислокації батальйону постійно змінювалися.

"Хочу запевнити жителів, що дана територія буде використовуватися тільки в мирних цілях для компактного проживання батальйону. Ми будемо стежити за територією, щоб вона знаходилася в хорошому стані", - запевнив він.

Крім того, для налагодження взаємин між військовослужбовцями і місцевими жителями, військові пообіцяли проводити патрулювання околиць і організовувати екскурсії школярам до музею, розташованому в будівлі інтернату.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США, Україна та європейські союзники готують зустріч у Британії перед самітом Трампа та Путіна – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

Розмір 4-го траншу Україні за Ukraine Facility склав EUR3,2 млрд замість попередніх $3,05 млрд

Трамп анонсував зустріч з Путіним 15 серпня на Алясці

Трамп анонсує можливий обмін територіями у рамках угоди України та РФ

Алієв, Пашинян і Трамп уклали історичну тристоронню угоду про мир і співпрацю між Вірменією та Азербайджаном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА