Інтерфакс-Україна
08:21 22.10.2018

Ердоган пообіцяв у вівторок розкрити деталі загибелі Хашкаджі в Стамбулі

1 хв читати
Ердоган пообіцяв у вівторок розкрити деталі загибелі Хашкаджі в Стамбулі

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив у неділю, що найближчого вівторка розповість про обставини загибелі опозиційного саудівського журналіста Джамаля Хашкаджі в генконсульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

"Ми шукаємо справедливості. Я зроблю заяву (у цій справі - ІФ) у вівторок на зустрічі парламентської групи Партії справедливості і розвитку. Подробиці інциденту будуть повністю розкриті", - наводить слова президента сайт видання "Сабах".

Дж.Хашкаджі, який працював оглядачем американського видання "Вашингтон пост", зник 2 жовтня після візиту в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі. Низка ЗМІ стверджує, що там журналіста, який критикував владу Саудівської Аравії, катували і вбили. У Туреччині розслідують цю справу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА