Інтерфакс-Україна
17:10 22.10.2018

Батьківщина" вимагає скликати позачергову сесію ВР для ухвалення постанови про мораторій на підвищення тарифів

2 хв читати

Фракція "Батьківщина" звернулася до голови Верховної Ради Андрія Парубія з вимогою скликати позачергову сесію парламенту для ухвалення постанови про мораторій на підвищення тарифів.

"Фракція "Батьківщина" звернулася до голови Верховної Ради Андрія Парубія з вимогою негайно скликати позачергову сесію парламенту. Ми вимагаємо ухвалити постанову про мораторій на підвищення тарифів, якою безпосередньо заборонити уряду чергові протизаконні рішення. Відповідно до Конституції, таке позачергове засідання парламенту може скликати або спікер, або 150 депутатів", - йдеться в заяві ВО "Батьківщина" в понеділок.

У заяві зазначено, що фракція "Батьківщина" вже отримала підписні листи. "Ми розраховуємо на підтримку всіх небайдужих народних депутатів, які вважають, що рішення Кабміну про збільшення тарифів потрібно зупинити, а комунальні тарифи виводити на обґрунтований рівень", - наголосили в партії.

Поставити свої підписи можна в будь-який час (24 години на добу) у партійному офісі в Києві. Народні депутати від "Батьківщини" вже поставили свої підписи.

Якщо хтось із колег - народних депутатів, перебуваючи в Києві, не може під'їхати до офісу "Батьківщини", в партії можуть організувати доставку підписних листів.

"Ми маємо скасувати це необґрунтоване та злочинне рішення. Подорожчання газу для громадян не має статися", - підсумовується в заяві.

Як повідомлялося, 19 жовтня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про підвищення з 1 листопада цін на природний газ для населення і ТКЕ на 23,5%.

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликала президента України Петра Порошенка скасувати це рішення Кабінету Міністрів.

Вона також закликала депутатів усіх рівнів - обласних, районних, міських - скликати позачергові сесії та звернутися до президента негайно скасувати це підвищення тарифів. Крім того, Ю.Тимошенко звернулася до А.Парубія та народних депутатів з тим, щоб вже зараз ініціювати скликання позачергової сесії парламенту для розгляду цього питання.

Згідно з інформацією на сайті Верховної Ради, до фракції "Батьківщина" входять 20 народних депутатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон за тиждень скоротився ще на 1,3%, потоки на в’їзд та виїзд майже рівні

Пастор Бернс про план з 28 пунктів: Компроміс без справедливості - не мир, а мовчання перед обличчям зла - це співучасть

Спецпризначенці СБУ завдали удару по окупантах у Покровську та на ТОТ

РФ погрожує конфіскацією активів США, але не має потрібних економічних механізмів, – ЦПД

DeepState повідомив про просування окупантів у Покровську і поруч на 4 кв. км за добу

Трамп критикує керівництво України за відсутність вдячності, а Європу – за продовження купівлі нафти в РФ

Члени європейських парламентів у зверненні до Трампа: Поступитися Росії означає занурити вільний світ в анархію і хаос

Поточна редакція плану вже відображає більшість ключових українських пріоритетів – Умєров

Американські пропозиції можуть врахувати низку елементів, заснованих на українському баченні, - Зеленський

Зеленський анонсував розмову Коаліції охочих на початку тижня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА