Інтерфакс-Україна
08:47 23.10.2018

За минулу добу детонації боєприпасів на арсеналі поблизу Ічні не було, пожежу на арсеналі локалізовано

2 хв читати
За минулу добу детонації боєприпасів на арсеналі поблизу Ічні не було, пожежу на арсеналі локалізовано

Випадків детонації боєприпасів на території 6-го арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області за минулу добу не було, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"За минулу добу на території 6-го арсеналу зберігання боєприпасів і від початку поточної доби вибухів не зафіксовано", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті ДСНС у вівторок уранці.

Також зазначено, що о 18:30 22 жовтня 2018 р. керівник гасіння пожежі на арсеналі оголосив про її локалізацію.

Загиблих і травмованих унаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано.

Як повідомлялося, інформація про пожежу і вибухи боєприпасів на території складів 6-го арсеналу Міноборони України біля смт Дружба Ічнянського району надійшла о 3:30 вівторка, 9 жовтня. Постраждалих серед військовослужбовців, співробітників ЗСУ і цивільного населення внаслідок вибухів боєприпасів немає. З огляду на надзвичайну подію евакуювали населення із 38 населених пунктів.

15 жовтня з'явилася інформація, що від боєприпасів очищено всі 39 населених пунктів, розташованих навколо арсеналу. На ранок 22 жовтня було очищено 35 із 80 ділянок розмінування, 16-кілометрову зону забруднення зменшено до 10-кілометрової. Вилучено 9 тис. 578 вибухонебезпечних предметів (за добу - 1 тис. 157), відпрацьовано 282 повідомлення населення про виявлення боєприпасів (за добу - 2).

21 жовтня в ДСНС повідомили, що детонація боєприпасів на території арсеналу не спостерігається.

Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст.425 (недбалість) Кримінального кодексу України. У Службі безпеки України повідомили, що розслідують кілька версій пожежі на території складських приміщень в/ч ЗСУ, зокрема опрацьовують версію про можливу диверсію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна планує за 5 років залучити понад $2 млрд в понад 20 проєктів в сфері критично важливих матеріалів – URC2025

Росія вночі використала по Україні 26 крилатих ракет і 597 дронів, потрібні жорсткі вторинні санкції – Зеленський

Унаслідок атаки РФ на Львів пошкоджено три корпуси Львівської політехніки – місцеве ЗМІ

ГУР зафіксувала черговий доказ воєнних злочинів РФ, зокрема 155 бригади морської піхоти

Кількість постраждалих через нічну атаку по Львову зросла до шести людей, серед них дитина – ОВА

Редакція ZN.UA виступила з заявою стосовно "тиску влади на голову ЦПК Віталія Шабуніна"

Начальник Чернівецької ОВА спростував смерть ще двох важкопоранених у Чернівцях, кількість жертв двоє

До чотирьох зросла кількість постраждалих від російського удару по Полтавській громаді - ОВА

На Черкащині внаслідок російської атаки пошкоджені будинки та електромережі

Сибіга про атаку РФ: Масштаби щоденного терору проти цивільних демонструють нагальність позбавлення Москви її нафтових доходів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА