Інтерфакс-Україна
13:14 23.10.2018

Тіло вбитого в консульстві в Стамбулі журналіста ще не знайшли - Ердоган

1 хв читати
Тіло вбитого в консульстві в Стамбулі журналіста ще не знайшли - Ердоган

Тіло саудівського журналіста Джамаля Хашкаджі, який загинув у генконсульстві Саудівської Аравії в Стамбулі, ще не знайшли, розповів у вівторок президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, чий виступ транслювали західні телеканали.

"Тіло Дж.Хашкаджі все ще не знайдено", - сказав президент, виступаючи в парламенті Туреччини.

"Уся інформація, докази вказують на те, що вбивство Джамаля Хашкаджі було диким і жорстоким", - зазначив Р.Т.Ердоган.

Дж.Хашкаджі, який працював оглядачем американського видання "Вашингтон пост", зник 2 жовтня після візиту до генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі. ЗМІ Саудівської Аравії 20 жовтня, посилаючись на заяву генпрокурора країни, повідомили, що Дж.Хашкаджі загинув після бійки, що виникла зі співробітниками генконсульства. У рамках розслідування вже затримано 18 осіб. Влада Саудівської Аравії заявляє, що хоче встановити правду та притягнути винних до відповідальності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив порядок ведення Реєстру організаторів азартних ігор у гральних закладах казино

Кабмін ліквідував Коордраду з популяризації серед населення оздоровчої рухової активності

Кабмін затвердив порядок конкурсного відбору для надання фінпідтримки науковим фаховим виданням

Кабмін пропонує припинити у відносинах з РФ дії Конвенції про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і багажу

Кабмін звільнив першого заступника держсекретаря уряду Ярему

Посередництво в процесі досягнення сталого миру та поверненні українських дітей обговорювали у Києві представники ПАР

Ворог ударив дроном по багатоповерхівці в Херсоні - дві жінки поранені

Зеленський: Першими, де застосують норму множинного громадянства України, стануть Німеччина, Польща, Чехія, США та Канада

Кабмін поширив дистанційне обстеження житла на території можливих бойових дій - Кулеба

Фінляндія повернеться до використання протипіхотних мін у січні 2026 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА