Інтерфакс-Україна
10:47 25.10.2018

У Криму жертвами окупаційного режиму цього року стали шість людей, стверджують у Меджлісі

1 хв читати
У Криму жертвами окупаційного режиму цього року стали шість людей, стверджують у Меджлісі

В анексованому Російською Федерацією Криму цього року шість осіб стали жертвами окупаційного режиму з летальним кінцем, стверджує голова правління Кримськотатарського ресурсного центру, член меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

"Зафіксовано шість жертв, четверо з них - представники кримськотатарського народу", -повідомив Е.Барієв на прес-конференції в Києві в четвер.

За словами Е.Барієва, правозахисники постійно збирають інформацію про порушення прав людини в окупованому Криму.

Як повідомили на прес-конференції, за дев'ять місяців окупаційна влада здійснила 79 обшуків, затримала 91 людину, заарештувала 138 осіб, здійснила вісім незаконних етапувань.

Згідно з даними правозахисників, за цей час 121 судно незаконно зайшло до портів анексованого півострова.

Е.Барієв також назвав суму штрафів водіям за те, що на їхніх машинах залишаються українські держномери кримської серії. За його словами, з цієї причини було оштрафовано понад 2000 водіїв на суму 1,276 млн руб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: війна в Україні швидко не завершиться

Росіяни скинули два ФАБ на Запоріжжя - Федоров

Трамп і Макрон обговорили війну в Україні, підтримку Києва та роль міжнародної допомоги

Сибіга подякував Ірландії за додаткові 35 млн євро допомоги для підтримки людей в Україні

Зеленський і Бербок обговорили пріоритети України та ініціативу щодо засудження викрадення й депортації дітей

Рубіо: якщо не буде шляху до миру в Україні в короткостроковій перспективі, США вживатимуть необхідних заходів як ціну за агресію

Рубіо: США залишаються відданими мирному врегулюванню в Україні, але у випадку відсутності інтересу до цього - зважують і інші варіанти

Зеленський обговорив із принцом Ліхтенштейну продовження гуманітарної допомоги Україні та загрози з боку РФ

Генсек ООН: прогрес у досягненні припинення вогню в Україні залишається болісно повільним та не можна втрачати нинішній дипломатичний імпульс

Путін боїться перемовин віч-на-віч з Україною та хоче лише війни – Зеленьский

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА