Інтерфакс-Україна
13:10 25.10.2018

Холодна, сира погода очікується в Україні в п'ятницю, в суботу трохи потеплішає

1 хв читати
Холодна, сира погода очікується в Україні в п'ятницю, в суботу трохи потеплішає

Найближчої доби погоду в Україні визначатимуть атмосферні фронти, волога і прохолодна повітряна маса, повідомляє Укргідрометцентр.

На більшій частині території країни невеликий дощ, вночі в Карпатах і на півночі Лівобережжя з мокрим снігом.

Вітер переважно західний, 7-12 м/с, вночі в західній, вдень у південній частині пориви 15-20 м/с.

Температура вночі від 4 ° тепла до 1 ° морозу, вдень 4-9 ° тепла; на Закарпатті, Прикарпатті та на півдні країни вночі 2-7 ° тепла, вдень 9-14 °.

У Києві - невеликий дощ. Вітер переважно західний, 7-12 м/с. Температура вночі 1-3 ° тепла, вдень 7-9 °.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії в Києві 26 жовтня найвища температура вдень була 19,5 у 1945р., найнижча вночі - 6,5 морозу в 2014 році.

У суботу в Україні без опадів, лише вдень у західних і місцями в північних областях невеликий дощ.

Вітер південно-західний, 7-12 м/с.

Температура вночі 0-5 ° тепла, на узбережжі морів до 8 °, удень 9-14 °, на півдні країни, Закарпатті та Прикарпатті 14-19 °.

У Києві в суботу без опадів, лише в другій половині дня місцями невеликий дощ. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура 2-4 ° тепла, вдень 12-14.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Трафік у мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс на понад 10% - до рекорду - CEO

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

Низка активістів закликають вийти на акцію протесту проти корупції в Києві на Майдані, інші не підтримують цю ідею

До 6 млн українців можуть потребувати реабілітації у майбутньому

В Раді зареєстровано законопроєкт про розширення підстав для обмеження виїзду громадян за кордон

Віцепремʼєр Італії закликав не давати Україні грошей на тлі корупційного скандалу в енергетиці

ЗАЕС знову під загрозою блекаута

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА