19:35 25.10.2018

МЕРТ пропонує впровадити механізм добровільного "нульового" декларування криптовалют

1 хв читати
МЕРТ пропонує впровадити механізм добровільного "нульового" декларування криптовалют

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пропонує впровадити механізм добровільного "нульового" декларування віртуальних активів і віртуальних валют, щоб їхні власники могли ввести криптовалюти в банківську систему.

Відповідна норма міститься в проекті урядового розпорядження про Концепцію державної політики у сфері віртуальних активів, оприлюдненому на сайті МЕРТ.

Крім цього, проект концепції передбачає внесення змін до законодавства про визнання окремих учасників ринку віртуальних валют суб'єктами первинного фінансового моніторингу, а також закріплення за окремою категорією таких суб'єктів органу державного регулювання і нагляду у сфері запобігання та протидії відмиванню доходів.

Також документ передбачає вимогу до професійних учасників ринку періодичної звітності про свою діяльність.

МЕРТ також пропонує визначення термінів "віртуальна валюта", "віртуальні активи", "майнінг" тощо.

"Віртуальна валюта - цифрове представлення вартості, яке не випущене чи гарантоване центральним банком або державним органом, не обов'язково прив'язане до законодавчо закріпленої валюти та не має юридичного статусу валюти чи грошей, але приймається фізичними або юридичними особами як засіб обміну, і яке може передаватися, зберігатися та торгуватися в електронному вигляді", - зазначається в документі.

Віртуальними активами МЕРТ пропонує вважати будь-які записи в систематизованій базі даних - розподіленому реєстрі записів, використання яких зумовить отримання економічних вигод у майбутньому.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Регламентний комітет Ради пропонує не оплачувати 81 нардепу листопадові витрати на виконання повноважень через "прогули"

Україна віддана Мінським домовленостям і змінює свою Конституцію в частині децентралізації на всій території Україні

Україна планує, що наступна зустріч в "нормандському форматі" буде в квітні, і до неї повинна виконати певне домашнє завдання

На зустрічі "нормандської четвірки" РФ відкинула можливість змін Мінських угод, але вони необхідні, і пізніше Кремль це усвідомить

Моралес сподівається на отримання політичного притулку в Аргентині

На ТКГ у середу оголосять дату припинення вогню і узгодять нові ділянки розведення на Донбасі, звірять списки для обміну військовополонених

Ми працюємо над організацією повноцінного візиту президента Зеленського до США

Зеленський вніс до ВР законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади

Трамп назвав процес імпічменту ганьбою для країни

Маруся Звіробій просить Зеленського про особисту зустріч

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА