Інтерфакс-Україна
15:58 26.10.2018

Голова Національної асоціації адвокатів заявляє про випадки допуску до процесу захисників, які не мають такого права

1 хв читати
Голова Національної асоціації адвокатів заявляє про випадки допуску до процесу захисників, які не мають такого права

Голова Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів Лідія Ізовітова заявляє про випадки допуску суддями до захисту в судовому процесі адвокатів, які не значаться в Єдиному реєстрі адвокатів, що тягне за собою негативні наслідки.

"Ст. 45 чинного Кримінального процесуального кодексу вказує, що до захисту допускаються адвокати, які є в реєстрі адвокатів України. На жаль, судді не перевіряють це та допускають тих, хто не значиться в реєстрі адвокатів, хто не має права здійснювати захист", - сказала Л.Ізовітова в п'ятницю під час спільного засідання Ради адвокатів, Ради прокурорів і Ради суддів України.

За її словами, згодом це призводить до проблем і в суді, і безпосередньо у того громадянина, якого захищає такий адвокат.

"У нас ще є сьогодні псевдоадвокати, які приходять працювати за фіктивними документами і їхня відсутність в єдиному реєстрі дає можливість виявити цю обставину", - сказала голова Національної асоціації адвокатів.

Вона пояснила, що Єдиний реєстр адвокатів веде Рада адвокатів України відповідно до закону про адвокатуру та адвокатську діяльність, інформація в реєстрі достовірна, Рада адвокатів несе за це відповідальність.

Л.Ізовітова звернулася до Ради суддів із проханням розмістити цю інформацію на своєму сайті, який доступний усім суддям України, "щоб вони були поінформовані про проблеми незалежності адвокатури й про помилки, які трапляються".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА