Інтерфакс-Україна
07:12 27.10.2018

У Київській області затримали на хабарі двох інспекторів Держекоінспекції

1 хв читати
У Київській області затримали на хабарі двох інспекторів Держекоінспекції

Прокуратура Київської області спільно зі співробітниками поліції затримала двох інспекторів Державної екологічної інспекції Столичного округу за підозрою в одержанні неправомірної вигоди в сумі $ 2 тис. США, повідомила прес-служба обласної прокуратури.

За інформацією прокуратури, два інспектори з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції столичного округу, один з яких є депутатом Вишгородської міської ради, вимагали та отримали неправомірну вигоду в розмірі $ 2 тис. США від посадових осіб товариства за проведення "позитивної" перевірки та незастосування до останнього штрафних санкцій.

У прес-службі відзначили, що цих осіб затримали і наразі вирішується питання про повідомлення їм про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди особою, яка займає відповідальне становище, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

У відомстві також додали, що санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років з конфіскацією майна

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Фінляндії: Найсильніша гарантія безпеки України - членство в ЄС

Науседа повідомив про прибуття до Литви 52 звільнених у Білорусі політв'язнів

Лукашенко помилував 14 іноземних громадян після зустрічі з представником Трампа

САП вимагає визнати необґрунтованими активи у користуванні родини ексголови Дарницької РДА на понад 7 млн грн

Кличко вважає інформацію про підготовку підозр депутатам Київради психологічним тиском і переслідуванням

Україна працює над форматом нової зустрічі зі США на основі "Коаліції охочих" - Зеленський

Україна пропонує країнам-сусідам спільну програму фінансування виробництва дронів-перехоплювачів - Зеленський

Зеленський про дрони у Польщі: Найстрашніше, що ця атака схожа на Крим

Зеленський анонсував проведення двох самітів на полях Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

Зеленський не виключає, що, випустивши дрони по Польщі, РФ хотіла, щоб Україна не отримала від партнерів нові системи ППО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА