08:04 28.10.2018

Повернення біженців у Сирію має бути скоординовано з ООН

1 хв читати
Повернення біженців у Сирію має бути скоординовано з ООН

Повернення біженців в Сирію має бути скоординовано з ООН, заявив президент Франції Еммануель Макрон на прес-конференції за підсумками саміту в Стамбулі.

Як сказав президент, процес повернення біженців має початися "на безпечній і добровільній основі" і бути "скоординованим з ООН".

"З іншого боку, потрібно підготувати необхідний грунт для їх повернення. Повернення має відповідати загальноприйнятним стандартам. Тобто я вважаю, що необхідно створювати інфраструктуру, електропостачання тощо", - пояснив президент Франції.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Венс: Подивимось, чи зможемо змусити росіян також погодитись на припинення вогню

Єрмак: Cподіваємося на продовження санкцій проти Росії

Представники США вирушили до РФ для обговорення припинення вогню в Україні – Трамп

USAID розірвало грантову угоду на $75 млн з Фондом підтримки енергетики в EUR1 млрд – Секретаріат ЕС

До міжнародного Реєстру збитків у Гаазі додали категорію зниклих безвісти – Федоров

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

Інформація про захоплення росіянами Суджі станом на зараз не відповідає дійсності – Коваленко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА