07:40 29.10.2018

Протягом тижня припинено діяльність трьох "злодіїв у законі" на території України

2 хв читати
Протягом тижня припинено діяльність трьох "злодіїв у законі" на території України

Протягом тижня на території України припинено діяльність трьох кримінальних авторитетів, так званих "злодіїв у законі", повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

"Усі вони - іноземці, які прибули в Україну з метою здійснення контролю над діяльністю певних злочинних угруповань" - йдеться в повідомленні на сайті Національної поліції в неділю.

Правоохоронці з'ясували, що 41-річний іноземець, відомий у кримінальних колах під прізвиськом "Джейран Хонський", намагається потрапити в Україну, щоб управляти злочинними групами, що займаються незаконним заволодінням автотранспорту. Поліцейські затримали злодія прямо в аеропорту Харкова і депортували його рейсом до Стамбула. Зараз Службою безпеки України йому заборонений в'їзд на територію України на п'ять років.

Інші два злодія вже неодноразово видворялися з території України, але незаконним шляхом поверталися в країну знову.

36-річний "злодія у законі" на прізвисько "Тенґо Гальський" у квітні цього року, вже примусово видворяли з України із забороною в'їзду до 2021 року, проте той незабаром незаконно повернувся для здійснення контролю над злочинними угрупованнями, які здійснюють квартирні крадіжки.

"26 жовтня правоохоронці затримали "Тенґо" в Києві. Зараз працівники Державної міграційної служби помістили злодія в пункт тимчасового перебування іноземців" - відзначили поліцейські.

Третій фігурант, "злодій у законі" на прізвисько "Дато Агджабединський" прибув на територію Київського регіону, для контролю над злочинними групами своїх земляків.

"За сприяння Державної міграційної служби 32-річний уродженець Азербайджану, був примусово виселений з України" - підсумували в поліції.

Тепер йому заборонений в'їзд в Україну на 10 років.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА