Інтерфакс-Україна
07:19 30.10.2018

Ситуація в Азовському морі дуже напружена - командувач ВМС

1 хв читати
Ситуація в Азовському морі дуже напружена - командувач ВМС

Командувач Військово-морських сил України Ігор Воронченко констатував, що ситуація в Азовському морі залишається напруженою.

"З точки зору військових ситуація в Азовському морі, яка відбувається, дуже напружена. Як уже зазначала Держприкордонслужба, там розташовані близько 120 (російських - ІФ) кораблів і катерів, але тих, які можуть діяти або обслуговувати судна й мають озброєння, лише 36, а тих, що мають достатньо озброєння, - 24 ... Ми наростили зусилля, ми перекинули туди поки що катерну групу, яка вже виконує завдання бойової служби", - сказав він в ефірі ток-шоу "Свобода слова" в понеділок увечері.

За його словами, це впливає на ситуацію з безпекою в Приазов'ї, торгівлю і судноплавство.

Він додав, що за останній тиждень зупинень українських суден не відбувалося.

"Я вважаю, що подальша ескалація в Чорному морі може бути проведена", - розповів І.Воронченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін розподілив ще 273,7 млн грн на закупівлю шкільних автобусів

Уряд схвалив законопроєкт про ратифікацію Угоди про Всеосяжне економічне партнерство між Україною та ОАЕ

До більш безпечних регіонів України евакуювали 59 жителів Донеччини, серед них 15 маломобільних – ОВА

Посольство України в КНР організувало в Пекіні перший фестиваль документального кіно "Мир. Безпека. Майбутнє"

Україна і Данія підписали меморандум про співпрацю у сфері водних ресурсів

Рух транспорту через ПП "Устилуг-Зосин" з української строни може бути ускладнено з 30 квітня через ремонт - ДМС

У ДТП з автобусом під Варшавою є постраждалі громадяни України, водій вантажівки, що врізалася у рятувальників, також українець – МЗС

Санкції не дозволяють Порошенку укласти договір про поділ майна з дружиною, тому він робить це через суд – адвокат

Влада столиці компенсує постраждалим мешканцям Святошина оренду житла на час відновлення їхніх помешкань – КМДА

Єврокомісія про оголошене РФ перемир’я: Росія може припинити вбивати вже зараз, не чекаючи на 8 травня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА