19:40 31.10.2018

У Лондоні очікують, що угоди з ЄС щодо Brexit буде досягнуто до 21 листопада

1 хв читати
У Лондоні очікують, що угоди з ЄС щодо Brexit буде досягнуто до 21 листопада

Британський міністр з питань Brexit Домінік Рааб розраховує, що угоду з ЄС щодо виходу Великої Британії буде затверджено до 21 листопада, повідомляє телеканал "Скай-ньюс".

"Я буду радий надати дані комітету (з Brexit - ІФ), коли оформлення угоди буде завершено, і наразі я очікую, що для цього підійде 21 листопада", - наводить телеканал витяги з листа Д.Рааба, адресованого голові парламентського комітету з питань Brexit Гіларі Бену.

"Не дивлячись на наші розбіжності (з ЄС - ІФ), ми близькі до того, щоб укласти угоду", - пише британський міністр у листі, датованому 24 жовтня і опублікованому в середу.

Д.Рааб зазначив, що "великого прогресу" сторонам вдалося досягти в останні кілька тижнів багато в чому завдяки пропозиціям Лондона за рішенням спірного питання, пов'язаного з ірландським кордоном.

Джерело в британському уряді також підтвердило "Скай-ньюс", що Лондон сподівається на те, що угоду дійсно буде затверджено до 21 листопада.

Брюссель і Лондон поки продовжують вести переговори стосовно умов Brexit. Процедура виходу Британії з європейського блоку має закінчитися 29 березня 2019 року.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА