Інтерфакс-Україна
21:02 31.10.2018

США продовжують "наступальні" кібероперації для захисту американських виборів

1 хв читати
США продовжують "наступальні" кібероперації для захисту американських виборів

США наразі продовжують кібероперації, щоб захистити від втручання ззовні американські вибори, заявив у середу радник президента США з національної безпеки Джон Болтон.

"Ми готові проводити, ми прямо зараз проводимо наступальні кібероперації, пов'язані із захистом недоторканності нашого виборчого процесу", - сказав він, виступаючи на заході, організованому товариством імені Александра Гамільтона в Вашингтоні.

Таку заяву Дж.Болтон зробив, кажучи про нову стратегію США з кібербезпеки, опубліковану в кінці вересня. За словами радника американського президента, нова стратегія змінює прийняту попереднім президентом Бараком Обамою політику з "наступальних" кібероперацій, знімаючи частину обмежень на проведення подібних операцій.

"Метою цього є не створення зброї в кіберпросторі, що не має обмежень, а створення структур для стримування", - зазначив Дж.Болтон.

Раніше газета "Нью-Йорк таймс" з посиланням на джерела повідомляла, що кібернетичне командування США почало першу операцію в кіберпросторі, метою якої є "протидія поширенню дезінформації" і втручання в вибори.

Газета повідомляла, що мішенню операції США стали, ймовірно, співробітники російських розвідслужб.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

В "Укроборонпромі" працює майже 1 тис. ветеранів - Сметанін

Waymo почне тестувати безпілотні автомобілі в Нью-Йорку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА