Інтерфакс-Україна
08:09 05.11.2018

Україна відкрила консульство в Анталії

1 хв читати
Україна відкрила консульство в Анталії

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що в неділю відбулося почесне відкриття українського консульства в Анталії (Туреччина).

"Сьогодні відкрили консульство України в Анталії, а також "Український дім" - культурний центр української громади", - написав П.Клімкін на своїй сторінці в соцмережі Facebook у неділю.

Він зазначив, що на фасаді будівлі турецькою мовою розмістили заклик звільнити політв'язня в РФ Олега Сенцова.

"Один з турецьких громадян у натовпі: "Він захищав Крим, маємо тепер захистити його!", - зазначив П.Клімкін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США закривають повітряний простір над Анкоріджем під час зустрічі Трампа і Путіна

Глава комітету Ради Гетманцев закликає до діалогу з суспільством про "формулу миру"

Київ готовий поступитися частиною територій, контрольованих Росією, в рамках європейського плану миру

Дрони ГУР атакували єдиний на росії завод з виробництва гелію для ракет

Окупанти за добу втратили 980 осіб та 107 од. спецтехніки

Ворог обстріляв Нікопольщину: Постраждала 55-річна жінка, пошкоджені будівлі

Лідери ЄС перед зустріччю Трампа з Путіним: Дипломатичне рішення має захищати життєво важливі інтереси безпеки України та Європи

Лідери ЄС перед зустріччю Трампа з Путіним: Дипломатичне рішення має захищати життєво важливі інтереси безпеки України та Європи

Щонайменше 12 іноземних добровольців загинули внаслідок ракетного удару по тренувальному табору в Україні

12 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА